Služby


X FORM

X FORM - Péče pro barvené a silně narušené vlasy

\"řadaŘada byla vytvořena na základě nejnovějšího vývoje v laboratořích Kaaral. Je velice účinná pro vlasy barvené, chemicky poškozené, oslabené a suché.

Produkty této řady spojují reparační vlastnosti výtažků z pšeničných klíčků a vyživovací vlastnosti mateří kašičky. X-FORM dodává výraznou sílu a stabilitu oslabeným, zlámaným a vyčerpaným vlasům. Mateří kašička zvyšuje buněčný metabolismus, účinně zabraňuje stárnutí pokožky, napomáhá regeneraci vlasů. Pšeničné klíčky obsahují všech deset základních aminokyselin. Surový proteinový roztok pšeničných klíčků vykazuje výrazné hydratující, vyživující, revitalizující a ochranné účinky na pokožku i vlasy. Proteiny pšeničných klíčků pronikají do vnitřní struktury vyčerpaných vlasů, obnovují je a revitalizují, chrání před agresivním slunečným zářením a nepříznivými atmosférickými vlivy.

 Řadit podle 
Výrobce  

Vyživující krém pro poškozené vlasyRevitalizační komplex dodává okamžitou pružnost, měkkost, vitalitu a jas, a to i velice poškozeným a suchým vlasům. Viditelně zlepšuje vzhled vlasů bez zatížení.
Kaaral Vyživující krém X FORM

naše cena 650,00 Kč

skladem